Продукція

Продукція

Запобіжники NH

Країна виробник — Словенія

 

Компанія ETI - одна з найбільших світових компаній, що випускають продукцію в області електрообладнання. ETI веде постійний пошук і розробку передових технологій щоб вивести виробництво на новий рівень ефективності та якості кінцевого продукту.

 

Ножові запобіжники призначені для захисту електричного обладнання від впливів струму короткого замикання і перевантаження. Електричні параметри запобіжників і габаритні розміри відповідають наступним стандартам : PN-93/E-06160, PN, IEC-269, VDE 0636.

 

Запобіжники NH KOMBI - це серія плавких вставок з подвійним індикатором спрацьовування. обидва індикатори спрацьовують одночасно, в момент перегорання плавкої вставки. NH KOMBI забезпечує візуальний контроль стану плавкої вставки як в тримачі , так і в роз'єднувачі.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Застосування ножових запобіжників NH :

- Захист електричного обладнання від впливів струмів короткого замикання і перевантажень,

- Коригування захисту двигунів з малим робочим струмом.

 

Короткий опис пристрою запобіжників:

Корпус запобіжника виготовлений з стеатиту, термічно стійкого матеріалу. Торцеві кришки виготовлені з алюмінію, що забезпечує тривалий захист від корозії. У внутрішній частині корпусу розміщена плавка вставка з міді, яка приєднується до внутрішньої частини ножового контакту. Корпус заповнений спеціальним кварцовим піском строго визначеної грануляції. Ножові контакти виконані з міді і покриті шаром срібла і нікелю.

Дізнайтесь більше: