Продукція

Продукція

Лампи розжарювання спеціальні

Лампи спеціального призначення

  • Детальний опис

  • Характеристика

Лампи для обігріву ИКЗК

Інфрачервоні дзеркальні лампи розжарювання – це лампи, що випромінюють тепло високої якості. Спектр випромінювання знаходиться в інфрачервоному діапазоні. Форма лампи сприяє чіткому спрямованому потоку тепла.

Застосовується при розведенні і утриманні свійських тварин, в ветеринарних лікарнях, зоомагазинах, зоопарках, для промислового підігріву і сушки.

 

Лампа синя БС

Лампа розжарювання синя призначена для фізіотерапевтичних цілей. Лампу застосовують в медичній практиці для заживлення ран, для профілактики і лікування простудних захворювань в домашніх умовах. Лампа в колбі синього кольру має сильний терапевтичний уфект. ЇЇ цілюща дія основана на випромінюванні вузького спектра в ультрафіолетовій ділянці. Застосовується в медичній практиці для лікування інфекціооних захворювань слизової носоглотки.

 

Лампа для світлофорів

Лампа розжарювання, що має тривалий термін свічення і стійка до вібрацій і частоти ввімкнення-вимкнення. Використовується як джерело світла для сигналізації, в дорожних світлофорах, сигнальних приладах. Стійкість лампи до вібрацій досягається застосуванням дев’яти опор для нитки. Колба заповнена криптоновим газом, тому лампа більш яскраво світить.

 

Лампа для морозильних камер

Лампа розжврювання, що призначена для роботи при низьких температурах до -20 град.

Потужність 15Вт, цоколь Е14.

 

Лампа для духовок

Лампа розжарювання, що призначена для роботи при високих температурах до +300 град.

Застосовується в духових шафах, пічках та інших нагрівальних приладах.

Потужність 15, 25Вт, цоколь Е14.