Продукція

Продукція

Лампи люмінесцентні спеціальні

До спеціальних люмінісцентних ламп відносять лампи для холодильників, акваріумів, ультрафіолетові люмінісцентні лампи та бактерицидні.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Люмінісцентні лампи для акваріумів та оранжерей - спеціальні лампи, що використовуються в місцях де недостатньо природного світла (акваріуми, оранжереї, офіси, торгові центри, вітрини). Такі лампи випромінюють більше синього і червоного світла, що сприяє росту рослин. Застосування таких ламп в акваріумі покращує розвиток рослин у воді та рівномірно розподіляє світло.

 

Люмінісцентні лампи для холодильників - спеціальні лампи, що застосовують для освітлення прилавків-холодильників з м'ясом або ковбасними виробами. У аткої лампи підсилений червоний спектр, що надає м'ясним виробам більш привабливий вигляд.

 

Бактерицидні лампи - спеціальні люмінісцентні лампи, що знющують бактерії та мікроби. Застосовуються для дезінфекції води, повітря, поверхонь, медичних інструментів.

 

Ультрафіолетові лампи  - спеціальні лампи, що застосовують для створення світлових ефектів. Спеціальне темно-синє скло пропускає тільки ультрафіолетове випромінювання. Такі лампи широко використовуються в текстильній і харчовій промисловості, в матеріалознавстві і криміналістиці для превірки і виявлення фальшивих банктон, а також для створення світлових ефектів на танцювальних майданчиках.