Продукція

Продукція

Автоматичні вимикачі ETI

Країна виробник — Словенія.

ETI на сьогоднішній день є однією з найбільших світових компаній, що випускають продукцію в області електротехніки. ETI пропонує високоякісні комплексні рішення для керування, сигналізації, комутації і захисту електричних мереж і обладнання. Компанія веде постійний пошук і розробку передових технологій з метою виведення виробництва на новий рівень ефективності та якості кінцевого продукту.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Автоматичний вимикач – це комутаційний апарат, що проводить струм в нормальних умовах, і відключає його при коротких замиканнях і перевантаженні . Автоматичний вимикач призначений для нечастих вмикань, а також для захисту кабелів та кінцевих. Автоматичні вимикачі ETI - це європейська якість за доступною ціною.

Серія ETIMAT 6 (розривна здатність 6кА)

Серія ETIMAT 10 (розривна здатність 10кА)

 

- Індикація стану контактних груп.

- Маркування «ON / OFF " на кнопці включення.

- Можливість монтажу додаткових аксесуарів

- Можливість підключення шини і проводу зверху і знизу.

- Можливість пломбування.

 

Виконання: одно-, двох-, трьох- і чотириполюсне.

Характеристики спрацьовування: В, С і D.

 

Серія ETIMAT 10 DC

 

Автоматичні вимикачі ETIMAT DC застосовуються для захисту мереж постійного струму. При підключенні автоматичних вимикачів потрібно звернути увагу на полярність. Помилкове підключення полюсів призведе до виходу автоматичного вимикача з ладу. Неприпустимо замінювати двополюсний автоматичний вимикач двома однополюсними. Розривна  здатність 6 кА. Номінальний струм 0,5-63А. Характеристики відключення В, C і D в одно- і двополюсному виконанні.

Дізнайтесь більше: