Продукція

Продукція

Пускачі модульні EATON

Країна виробник – Австрія.

Пускач - електромеханічний комутаційний апарат, призначений для керування живленням електроприладів, виконує часті включення і відключення електроспоживачів при нормальній роботі системи.

Модульні пускачі призначені для встановлення в розподільчі щити та щити обліку на DIN-рейку. Розмір пускача кратний стандартному модулю.

Важливо! Струм, що комутує модульний пускач має характеристику АС1, тобто легкий пуск (активне навантаження).

Устаткування під торговою маркою Moeller широко відоме у всьому світі і активно використовується в системах розподілу електроенергії й автоматизації адміністративних і житлових площ . З квітня 2008 року Moeller входить до складу корпорації Eaton.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Модульні контактори серії Z-SCH до 63 А з високою зносостійкістю призначені для дистанційного управління і контролю за навантаженнями: освітлення, системи опалення тощо. Серія модульних контакторів Z-SCH розширює можливості по управлінню, дозволяючи коммутувати більш потужні навантаження в житлових і громадських будівлях. Контактори відрізняються підвищеною здатністю до навантаження і збільшеним терміном експлуатації. Різний набір нормально відкритих і закритих контактів дозволяє вирішувати різні нетипові завдання. Всі контактори Z-SCH мають віконце стану, який показує стан силових контактів (включені або виключені)

Дізнайтесь більше: