Продукція

Продукція

Пускачі модульні Hager

Hager Group GmbH & Co. KG - німецька компанія, виробник низьковольтного електротехнічного обладнання і систем автоматизації будівель. Штаб-квартира Hager Group знаходиться в Німеччині, в маленькому містечку Бліскастель. Засноване в 1955 році. Число співробітників - 10500 осіб.

Розробляє розподільні системи, системи передачі енергії і даних, модульні прилади для захисту, включення і виключення, сповіщення і вимірювання і інше електротехнічного обладнання.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Контактори Hager призначені для керування освітлювальними та силовими ланцюгами. Технічні характеристики: номінальний струм 25-63 А, 1-4 контакту, напруга котушки 230/24/12 В змінного струму; з індикацією положення контактів; приналежності: додатковий контакт.

Оновлена лінійка модульних контакторів до 63А включає стандартні і безшумні контактори. Це ідеальне рішення для безшумної експлуатації таких об'єктів як лікарні, готелі, житла і багатьох інших.Контактори і реле Hager виробляються на заводі Hager у Франції. Продукція сертифікована, відповідає всім європейським і українським стандартам якості.