Продукція

Продукція

Інфрачервоні обігрівачі UDEN-S

Безрідинні системи опалення UDEN-S - це інфрачервоні електричні обігрівачі (панелі) потужністю від 100 до 700 Вт. Настінні панелі, теплий плінтус і стельові обігрівачі дещо відрізняються дизайном, розміром та технологією монтажу, але мають яскраво виражені переваги порівняно з іншими системами обігріву та ідеально підходять для приміщень, в яких люди знаходяться впродовж тривалого часу.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Принцип роботи інфрачервоних панелей

В основу роботи обладнання UDEN-S закладений принцип прямого обігріву приміщення, тому немає котлів, котелень, труб, насосів і звичного теплоносія. М'які довгохвильові теплові промені потрапляють на поверхню стін, підлоги, різних предметів і поступово прогрівають їх. Завдяки взаємному обміну теплом між нагрітими предметами прогрівається і повітря. В таких умовах ми почуваємо себе набагато комфортніше, ніж при конвекційному опаленні, а в оплаті економимо мінімум 35-40%!

 

Розрахунок кількості теплових панелей

Потужність будь-якої системи опалення залежить від тепловтрат приміщення. Для обігріву обладнанням UDEN-S приміщення з хорошою теплоізоляцією і висотою стелі 2,5 м необхідно орієнтовно 0,5 кВт електричної потужності на 10 кв.м площі.

 

Керування системою опалення: комфорт+економія

Управління інфрачервоними нагрівальними панелями UDEN-S здійснюється за допомогою терморегуляторів, що реагують на температуру повітря в приміщенні. Таким чином підтримується температура окремо в кожній кімнаті, що сприяє додатковій економії і комфорту. За умови правильних розрахунків, система опалення (якщо це основний обігрів) працює в середньому не більше 5-7 годин на добу.

В кожну кімнату встановлюється один терморегулятор, який управляє роботою опалювальних пристроїв приміщення (це може бути як одна інфрачервона панель-обігрівач, так і декілька). Якщо мова йде про панелі «універсал», укомплектовані проводом живлення з вилкою, як правило, кожна з них підключається за допомогою індивідуального термостата (він вставляється в розетку, а в нього - вилка обігрівача).

 

Дізнайтесь більше: