Продукція

Продукція

Інфрачервоні обігрівачі ENSA

Панельні обігрівачі працюють на двох принципах: інфрачервоному випромінюванні та конвекції. Це означає, передача тепла відбувається не тільки в повітря, а також на всі предмети, що також починають віддавати тепло.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Конструкція.

Обігрівачі ENSA мають доволі просту конструкцію. Всі елементи виготовляються з сталі високої міцності та пофарбовані спеціальною порошковою фарбою, що є зносостійкою та витримує високі температури. Нагрівальний елемент повністю закрито не горючим, стійким до температур діелектриком, що повністю виключає можливість доступу до нього. Окрім того, відсутній доступ до всіх струмопровідних частин. Цим він і відрізняється від класичних моделей конвекторів, де доступ до високотемпературного нагрівального елементу можливий через нижню частину конвектора.

    

Нагрівальний елемент.

 " Nanocrystalline" ' є надтонким нагрівальним елементом, що використовують в обігрівачах ENSA. Він не піддається корозії, відрізняється високою зносостійкістю та ресурсом роботи до 30 років. Ефективність роботи досягається завдяки великій площі тепловіддачі та мінімізації теплових втрат, що дозволяє отримати КПД в 99%. Окрім того, прилад здатенвиходити на робочу температуру лише за 30 секунд.

 

Опалювальні інфрачервоні панелі ENSA відрізняються простотою встановлення, відсутністю необхідності отримання дозволів та узгоджень. Конструктори потурбувались про те, щоб ви змогли самостійно провести встановлення, без звернень до монтажних організацій або інших спеціалістів. Обігрівач ENSA створює лише незначне навантаження на електромережу, тому придатний для встановлення навіть в ті приміщення, електрична мережа яких не передбачає встановлення електричного опалення. Важливу роль відіграють габаритні розміри обігрівача. Він не займає багато місця, товщина всіх обігрівачів модельного ряду складає не більше 5 см.

Дізнайтесь більше: