Продукція

Продукція

Металевий лоток листовий

Кабельні металеві лотки – це електротехнічні вироби, які являють собою металевий профіль. Вони виготовляються з оцинкованої сталі, з метою тривалої експлуатації. В залежності від призначення, лотки можуть бути перфорованими або без перфорації. Застосовуються, зазвичай, з кришкою – для підвищення ступеню захисту кабелів.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Кабельні лотки – це один з найбільш зручних і надійних пристроїв для прокладення кабельної проводки. Крім того, вони забезпечують захист кабелів і дротів від механічних пошкоджень ізоляції, а також дозволяють їх компактно та зручно розташувати. Спершу металеві лотки розроблялися для прокладання саме силових кабелів. Але вже не одне десятиріччя використовуються і при будуванні інформаційних систем.

Система кабельних лотків призначена для прокладення проводів і кабелів силової та сигнальної проводки напругою до 1000В в промислових, складських, торгових та інших приміщеннях великою площі. При цьому допускається сумісне прокладення різних типів кабелів: електропроводки, телефонних, комп’ютерних, сигнальних і т.п., які можуть розділятися між собою за допомогою перегородки в лотку.

Лотки випускаються різної висоти та ширини в залежності від навантаження. Крім того, кабельні лотки мають спеціальні ребра жорсткості для збільшення несучої спроможності конструкції.

Універсальність організації проводки за допомогою системи кабельних лотків дозволяє заощадити до 85% вартості робіт і в подальшому розвивати базову електричну та слабкострумову систему будівлі найбільш просто і доступно.

Дізнайтесь більше: