Продукція

Продукція

Силові роз'єми АсКо

Виробник - “АсКо-УкрЕм”- вітчизняний бренд, що виробляється в Китаї, провідний оператор електро- та світлотехнічного ринку України.

 

Всі продукти  АсКо-УкрЕм проектуються, виробляються та тестуються з дотриманням діючих норм і стандартів.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Роз'єми силові - спеціальні штепсельні роз'єми, призначені для оперативного та безпечного підключення електроустаткування до однофазних або трифазних джерел живлення. Даний тип роз'ємів широко використовується для живлення різноманітних мобільних та стаціонарних електропристроїв в аеропортах, вокзалах, на виробничих та сільськогосподарських об'єктах, на будівельних майданчиках.

 

Корпуса силових роз'ємів виготовляють з поліаміду, який вирізняється хімічною, термічною та механічною стійкістю. Температура експлуатації роз'ємів знаходиться в межах від - 40 С до + 100 С. Високі експлуатаційні характеристики матеріалу зумовлюють довготривалий термін використання виробів. Контакти роз'ємів виготовляються з анодованої міді або латуні, що забезпечує надійне електричне з'єднання та низький перехідний електричний опір. Елементи кріплення виготовляються зі стійкого до корозії матеріалу та ізольовані від струмопровідних частин.

Дізнайтесь більше: