Про компанію

Вітаємо Вас на нашому сайті

 

     ТОВ «ВОЛЬТ АМПЕР» пропонує Вам співпрацю в комплексному постачанні електротехнічної, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції .

     Ми - команда досвідчених професіоналів, що працює для вирішення Ваших задач та розвитку Вашого бізнесу. Для задоволення Ваших потреб ми постійно розширюємо асортимент, збільшуємо складські запаси, вдосконалюємо логістику, досліджуємо тенденції ринку , докладаємо максимум зусиль для розвитку надійних та довготривалих відносин. Працівники компанії постійно вдосконалюють свій професійний рівень, приймають участь у семінарах і виставках. Наші менеджери допоможуть Вам зробити оптимальний вибір, виконають необхідні розрахунки, нададуть технічну консультацію.

     ТОВ «Вольт Ампер» працює в галузі з 2008 року. За роки діяльності підприємство «Вольт Ампер» зарекомендувало себе, як надійний постачальник електрообладнання. Головне для нас - наша репутація і Ваша довіра. Ми намагаємось не відмовляти нашим клієнтам, якщо потрібна ціна, нестандартні рішення,… зірка з неба, то це до нас.

Сподіваємось, ми досягнемо успіхів разом з Вами.

Попроцький В.В.