Продукція

Продукція

Світлодіодні трекові світильники

Системи направленого освітлення - популярне рішення у сфері інтер’єрної підсвітки торговельних, житлових та інших приміщень. Це найкращий варіант для створення акцентного освітлення, що дає змогу підкреслити деталі товару на вітрині.

  • Детальний опис

  • Характеристика

Трекові світильники Feron® мають кут розсіювання 35° та можуть переміщюватись по всій довжині шинопроводу, що дозволяє використовувати їх як для акцентної підсвітки, так і для основного освітлення. У світильників зручно регулювати напрямок світлового променя: на 360° по горизонтальній осі, на 90° по вертикальній осі. Міцний корпус із алюмінію, якісні електронні компоненти та комплектуючі, які забезпечують тривалий ресурс роботи в 50000 годин.

 

Загальні характеристики

Тип світильника

Трековий

Тип світлодіодів

1 LED COB

Матеріал корпусу

Алюміній

Колір корпусу

Чорний, білий

Основні характеристики

Напруга

230V

Потужність

8, 12, 20, 30 Вт

Світловий потік

640Lm, 960Lm, 1800Lm, 2700Lm

Світлова температура

4000К

Ступінь захисту

IP40

Кількість в упаковці

12

 

Усі трекові світильники достіпні у двох кольорах. Установка проводиться на спеціальний шинопровід довжиною 1 та 2 метри. 

Гарантійний строк на світильник складає 1 рік з моменту придбання. Під час гарнтійного терміну дана продукція може бути замінена, у разі виявлення неналежної якості товару, що зробило неможливим подальшу його експлуатацію, та якщо це сталося не з вини покупця. 

Дізнайтесь більше: