Знижки на обігрівачі 10%

АКЦІЯ! ЗНИЖКИ 10% НА ОБІГІРІВАЧІ ENSTO, ENSA, UDEN-S

Фінські  конвектори ENSTO Beta

 

Конвектори ENSTO поєднують в собі високі функціональні можливості і гарний стилізований дизай, мають механічний термостат, X-подібний нагрівальний елемент, який вмонтований в нижню частину корпусу. Обігрівачі мають функцію автоматичного захисту від перегрівання.

Конструкція електроконвекторів Ensto Beta складається із захисного декоративного металевого корпусу з отворами знизу для надходження холодного повітря і зверху для виходу нагрітого. Завдяки цьому, Ensto Beta не спалює кисень у житловому приміщенні та його можна використовувати в якості основної системи опалення.

 

Нагрівальні панелі ENSA

 

Нагрівальні панелі ENSA не нашкодять екології Вашого будинку завдяки відсутності в конструкції вбудованого вентилятора, вони не піднімають пилу, а нагрівальний елемент не буде пересушувати повітря, спалюючи частки пилу. Використання в обігрівачах ENSA нагрівального елементу закритого типу, температура поверхні якого може досягти 85 С, надійно захищає кисень від потрапляння на поверхню і від перепалювання. Саме тому використання обігрівача ENSA не змусить вас відчувати сухість повітря або сторонні запахи, ви лише відчуєте приємне тепло.

 

Панельні обігрівачі працюють на двох принципах: інфрачервоному випромінюванні та конвекції. Це означає, передача тепла відбувається не тільки в повітря, а також на всі предмети, що також починають віддавати тепло. Наприклад, за умови, що висота стелі не більше ніж 3 метри, на один квадратний метр необхідно не менше 100 Вт. А використання інфрачервоного опалення значно знижує коефіцієнт теплових втрат, тому можна розраховувати на 50 — 60 Вт на метр квадратний. Таким чином використання інфрачервоного виду опалення дозволяє економити до 30 — 50% електроенергії, в порівнянні з тим, що вимагають конвекційні системи. Висока працездатність панельного обігрівача ENSA, дає можливість для найбільш ефективного використання затраченої електроенергії. Передача тепла відбувається безпосередньо по всій поверхні обігрівача. 

 

 

Нагрівальні панелі UDEN-S

 

В основу роботи обладнання UDEN-S закладений принцип прямого обігріву приміщення, тому немає котлів, котелень, труб, насосів і звичного теплоносія. М'які довгохвильові теплові промені потрапляють на поверхню стін, підлоги, різних предметів і поступово прогрівають їх. Завдяки взаємному обміну теплом між нагрітими предметами прогрівається і повітря. В таких умовах ми почуваємо себе набагато комфортніше, ніж при конвекційному опаленні, а в оплаті економимо мінімум 35-40%!

 

Управління інфрачервоними нагрівальними панелями UDEN-S здійснюється за допомогою терморегуляторів, що реагують на температуру повітря в приміщенні. Таким чином підтримується температура окремо в кожній кімнаті, що сприяє додатковій економії і комфорту. За умови правильних розрахунків, система опалення (якщо це основний обігрів) працює в середньому не більше 5-7 годин на добу.

В кожну кімнату встановлюється один терморегулятор, який управляє роботою опалювальних пристроїв приміщення (це може бути як одна інфрачервона панель-обігрівач, так і декілька). Якщо мова йде про панелі «універсал», укомплектовані проводом живлення з вилкою, як правило, кожна з них підключається за допомогою індивідуального термостата (він вставляється в розетку, а в нього - вилка обігрівача).